Interpretacja kolorów występujących w snach - Piotr Wosinek

 • 39,90 zł 37,95 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wydawnictwo Dawida
  • Waga: 0.6 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze

  Interpretacja kolorów występujących w snach


  „Świat jest podzielony na tych, którzy wierzą, i tych, którzy nie wierzą w duchową rzeczywistość. Dlatego niektórzy utrzymują, że sny pochodzą jedynie z duszy i ciała. Zwolennikami tego typu teorii byli Freud, a po nim Jung. Po części jest to prawda, że sny mogą pochodzić z ciała i duszy. Mogą one być wywoływane na przykład przez chorobę, przejedzenie, nadmierną ilość wydarzeń czy też oglądanie telewizji... Jednak nie każdy sen pochodzi z nas. Problem ze snami z ciała i duszy pojawia się w momencie, gdy mamy sny prorocze, których treść wypełnia się w przyszłości. Mogą to być informacje na temat wydarzeń w innym kraju, wynalazków, ukrytych przedmiotów, spraw związanych z życiem innych osób albo miejsc, w których nigdy nie byliśmy. Nie mówiąc o snach, których treść wydarza się w przyszłości. Elias Howe miał sen, w którym otrzymał podpowiedź, jak zbudować maszynę do szycia. Teoria, że sny są generowane wyłącznie przez nas i dla nas, szybko upada”.

  Interpretacja kolorów występujących w snach to pierwsza z serii wielu książek, która pomoże ci w interpretacji twoich snów. Ta część szczegółowo opowiada na temat kolorów i ich znaczeń.

  Czy wiesz, że kolory przedmiotów występujących w snach są tak samo ważne jak sam przedmiot? „Autor snów” ma cel we wszystkim i używa kolorów, by przekazać nam ważne informacje. Z tej książki dowiesz się, że:

  • Każda barwa ma swoją ukrytą historię, która pozwala nam zrozumieć jego znaczenie.
  • Za każdym kolorem występującym w śnie, może kryć się pozytywne lub negatywne przesłanie.
  • Istnieją biblijne historie interpretacji kolorów w snach, z których możemy się wiele dowiedzieć (1 M 40:16; Dn 2:32-33).
  • Bóg opisany w Biblii używa kolorów, by przekazać nam więcej informacji na temat danego symbolu.

  Kolory są ważnym czynnikiem w interpretacji i mogą wpływać na znaczenie niektórych symboli. Czytając tą książkę, zdobędziesz historyczne, mądre i zrównoważone zrozumienie i odkryjesz biblijne znaczenie kolorów, które występują w snach.

  Piotr Wosinek dokładnie w wieku osiemnastu lat doświadczył spotkania z żywym Bogiem, przez co jego życie uległo radykalnej przemianie. Od tego czasu jest świadkiem wielu cudów, uzdrowień, anielskich odwiedzin, różnego rodzaju objawień, snów, wizji oraz innych ponadnaturalnych zjawisk zarówno w swoim osobistym życiu, jak i w życiu innych wierzących osób. Niezaprzeczalnie potwierdzają one istnienie świata duchowego oraz mądrego Stwórcy. Piotr był również uczestnikiem wielu kursów, szkoleń, konferencji związanych ze snami, a także uczniem Szkoły Nadprzyrodzonej Służby Bethel w USA i szkoły biblijnej. Ojciec i mąż, obecnie zamieszkały w Częstochowie

  ISBN 9788367254304
  Format 14.5 x 20.5 cm
  Ilość stron 238
  Oprawa miękka
  Rok wydania 2022