Urzekająca - odkrywanie tajemnicy kobiecej duszy

 • 56,99 zł 53,99 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Logos
  • Waga: 0.6 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze
  • Autor: John Eldredge, Stasi Eldredge
  • Liczba stron: 229
  • Wymiary: A5 (145 x 205 mm)
  • Rok wydania: 2017

  Każda kobieta była kiedyś małą dziewczynką. A każda mała dziewczynka piastuje w swoim sercu najskrytsze marzenia. Marzy o porwaniu w wir romansu, o odegraniu niezastąpionej roli w wielkiej przygodzie, o roli Pięknej w czyjejś historii. Te pragnienia są czymś więcej niż dziecięcą zabawą. Stanowią sekret kobiecego serca.

  A jednak - ile znasz kobiet, które znalazły takie życie? W miarę upływu lat serce kobiety zostaje zepchnięte na bok, zranione, pogrzebane. Ona sama nie znajduje żadnego innego romansu niż te z powieści, żadnej przygody oprócz tych w telewizji, i szczerze wątpi, czy kiedykolwiek będzie Piękną w jakiej bądź historii.

  Większość kobiet dochodzi do wniosku, że musi się zadowolić sprawnością w wykonywaniu obowiązków, także domowych, w załatwianiu natłoku spraw, starając się stać kobietami, jakimi "powinny" być, ale często czują, że zawodzą. Smutne, iż nazbyt wiele przesłań kierowanych pod adresem chrześcijańskich kobiet jeszcze zwiększa presję. "Zrób tych dziesięć rzeczy, a uznamy cię za kobietę pobożną". Efekty nie są dobre dla kobiecej duszy.

  Ale serce kobiety ciągle tam jest. Czasem gdy ogląda film, czasem nocą przed bladym świtem, jej serce znów dochodzi do głosu. Ogarnia ją przemożne pragnienie życia, jakie jej było przeznaczone - życia, o jakim marzyła jako mała dziewczynka.

  Przesłanie Urzekającej jest takie: twoje serce znaczy więcej niż cokolwiek innego w stworzonym świecie. Pragnienia, jakie miałaś, będąc małą dziewczynką, i tęsknoty, które nadal nurtują twoje serce - mówią ci o życiu, do jakiego Bóg cię stworzył. On teraz oferuje ci przyjście w roli Bohatera twojej historii, żeby ocalić twoje serce i przywrócić cię do życia jako istotę pełną żarliwej energii i kobiecości. Kobietę naprawdę urzekającą.
  To, co Dzikie serce uczyniło dla mężczyzn, Urzekająca uczyni dla ciebie.

  Spis treści:

  Wprowadzenie 9
  1. Serce kobiety 13
  2. To, co jedynie Ewa może powiedzieć 31
  3. Pytania nie dające spokoju 52
  4. Zraniona 68
  5. Szczególna nienawiść 83
  6. Uzdrowienie rany 98
  7. Romans 115
  8. Piękno do odsłonięcia 130
  9. Pobudzanie Adama 149
  10. Matki, córki, siostry 167
  11. Waleczne księżniczki 183
  12. Niezastąpiona rola 198
  O autorach 215
  Podziękowania 217
  Codzienna modlitwa o uwolnienie 221
  Fragment "Dzikiego serca" 223

  Autor: John Eldredge, Stasi Eldredge
  Rok wydania: 2017
  Oprawa: miękka
  Liczba stron: 234
  Format: 15.0 x 21.0 cm
  Kod paskowy (EAN): 9788363488703