Koszty

Zasady wysyłki

Wszystkie zamówione produkty w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. (bezpłatna wysyłka paczką zwykłą powyżej 150 zł) lub firmą kurierską DPD (bezpłatna przesyłka kurierska dotyczy zamówień powyżej 300 zł netto). Czas oczekiwania na przesyłkę waha się od 2 do 10 dni roboczych. Dostawcę wybiera się w momencie składania zamówienia. Klient płaci należną kwotę powiększoną o koszt wysyłki. Koszt wysyłki jest zryczałtowany i nie rośnie wraz z ciężarem paczki! W przypadku płatności przy odbiorze do kosztów zamówienia doliczane są koszty pobrania (przekazanie należności przez Pocztę Polską lub firmę kurierską na nasz rachunek), które wynoszą 4,00 zł w przypadku przesyłek pobraniowych.

Paczki dostarczane są pod wskazany adres. Jeżeli pracownik Poczty Polskiej nie zastanie pod nim osoby upoważnionej do odbioru przesyłki zostawia zawiadomienie i należy się po nią zgłosić w ciągu 14 dni do najbliższego Urzędu Pocztowego w celu jej odebrania. W przypadku dostawy kurierskiej, dostawca próbuje trzykrotnie doręczyć przesyłkę, po czym wraca ona do nadawcy

Uwaga: Bezpłatna dostawa powyżej 150 zł dotyczy paczki zwykłej pocztowej

Koszt przesyłki Poczty Polskiej

Opłaty za przesyłkę krajową

  • przesyłka polecona - opłata 7,50 zł (dotyczy 1 sztuki towaru) (przedpłata lub przelew na konto)

  • paczka pocztowa zwykła  - opłata 9,50 zł (przedpłata lub przelew na konto)

  • paczka pocztowa priorytetowa - opłata 11,00 zł (przedpłata lub przelew na konto)
  • przesyłka pobraniowa zwykła - opłata 13,50 zł

  • przesyłka pobraniowa priorytetowa - opłata 15,00 zł

Koszty przesyłek kurierskich

  • przesyłka kurierska 16,00 zł (przedpłata lub przelew na konto)

  • przesyłka kurierska za pobraniem 20,00 zł

Wysyłka za granicę

Sklep nasz prowadzi również wysyłkę za granicę po wcześniejszym uzgodnieniu i opłaceniu z góry (przelewem lub kartą kredytową). Koszty przesyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.