Powrót do słowa

 • 15,00 zł 10,90 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Life Publishers
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze
  • Autor: Thomas E. Trask
  • Liczba stron: 160
  • Wymiary: 127x196 mm

  Modlę się, aby Powrót do Słowa obudził w czytelnikach pragnienie życia Słowem Bożym. Jestem głęboko przekonany, że nieomylne, natchnione Słowo jest odpowiedzią na najważniejsze problemy naszego życia. Biblia dostarcza sensu życia poszukującym, pokoju załamanym, nadziei zatroskanym i kierunku zagubionym. Bóg dał nam swoje Słowo jako wzorzec, według którego powinniśmy zyc.

  Thomas E. Trask

  Modlę się, aby w wyniku lektury Powrotu do Słowa czytelnik umiłował Biblię bardziej niż kiedykolwiek przedtem i żeby postanowił w swoim sercu, że będzie jej posłuszny. Potrzebujemy takich chrześcijan, którzy nie tylko znają Słowo Boże, ale także wprowadzają w życie jego nauczanie. Drogi Czytelniku! Jeśli ta książka pomoże Ci lepiej poznać Boga i głębiej wejść do Jego „Bożej biblioteki", to Jemu niech będzie chwała. Wiem, że bez Niego byłbym niczym.

  Wayde L. Goodall


  Thomas E. Trask jest od 1993 roku Prezbiterem Naczelnym Zborów Bożych. Po skończeniu Centralnego Seminarium Biblijnego w Minneapolis, służył przez dwadzieścia pięć lat jako pastor, a później jako Prezbiter Okręgowy w okręgu Michigan oraz Skarbnik Naczelny Zborów Bożych. Urząd Prezbitera Naczelnego objął z pragnieniem nowego przebudzenia zielonoświątkowego w Zborach Bożych.

  Wayde I. Goodall jest koordynatorem służby Enrichment Zborów Bożych oraz wydawcą Enrichment Journal — magazynu dla usługujących. Ukończył Southern California College na kierunku Biblia/psychologia, Central Michigan University na kierunku doradztwo i poradnictwo oraz Northwest Graduate School of the Ministry. Goodall przez wiele lat był misjonarzem i pastorem. Obecnie mieszka w Springfield ze swoją żoną i dwójką dzieci.

  Spis treści:

  Przedmowa 5
  1. Powrót do autorytetu Biblii 9
  2. Powrót do świętości przykazań 25
  3. Powrót do posłuszenstwa Bogu 43
  4. Powrót do biblijnego zwiastowania 55
  5. Powrót do biblijnego nauczania 67
  6. Powrót do czynienia uczniów 81
  7. Powrót do biblinnej modlitwy 93
  8. Powrót do systematycznego studiowania Słowa 109
  9. Powrót do Bożej mądrości 125
  10. Powrót do prawości życia 135
  11. Powrót do osobistego doświadczania Boga 149

  Format: 127x196mm
  Liczba stron: 160
  Oprawa: miękka