CD V9 COLLECTIVE World To Me

 • 39,90 zł 14,90 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Active Media
  • Waga: 0.2 kg
  • Dostępność: Mało
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze

  Gorący debiut brytyjskiej sceny Gospel, główna gwiazda Osiek Gospel Festival 2011. Wydany w 2010 roku album „World To Me” szybko osiągnął sukces w Anglii, a potwierdzeniem udanego debiutu była nagroda Gospel Music Association dla najlepszej grupy Gospel, wręczona przez Noela Robinsona. Teraz płyta jest dostępna także w Polsce!

  Założony w 2009 roku przez basistę, autora piosenek i producenta Sama Lynch’a zespół V9 Collective, porusza się w obszarze współczesnej muzyki soul, oldschoolowego funku, R&B, hip hop i miejskiego gospel z dodatkiem kobiecych, ciepłych wokali. Tworząc swój materiał grupa koncentruje się przede wszystkim na pozytywnym inspirowaniu słuchaczy śpiewając o nadziei i miłości, które płyną z Dobrej Nowiny.

  V9 Collective to projekt o zdecydowanie rodzinnym charakterze. Trzon zespołu, obok Sam’a Lyncha, tworzy między innymi jego żona Vernetta, siostry Ruth i Tula oraz kuzynka Semele.

  Szczególnie znana jest u nas Ruth Waldron, która zaczęła przyjeżdżać do Polski jeszcze jako nastolatka i śpiewać na warsztatach gospel. Jej doskonale rozpoznawalny wokal można usłyszeć na wielu płytach, nagrywanych podczas koncertów finałowych warsztatów gospel.

  Lista utworów: 1. Gift of Music 2. World To Me 3. Good Life 4. Mind Games 5. Emotions 6. Teach Me 7. Don't Judge This Book 8. Lord In Prayer 9. God Is Love 10. World To Me (TGI's Friday Mix) 11. World To Me (You Rock Mix) 12. World To Me (World Peace)

  Format: CD
  Rok wydania: 2010
  Gatunek: GOSPEL/R’N’B/SOUL/URBAN