Modlitwa imionami Boga

 • 49,00 zł 44,95 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dobry Skarbiec.pl
  • Waga: 0.5 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze
  • Autor: Ann Spangler
  • Liczba stron: 368
  • Wymiary: A5 (145 x 205 mm)
  • Rok wydania: 2016

  Przewodnik do modlitwy i rozważań na każdy dzień

  Łaska, opieka, błogosławieństwo – są to konkretne obietnice, dary, które należą do każdego, kto pokochał Boże imię. Dzięki tej książce w nowy, świeży sposób doświadczysz Bożej miłości i mocy, zbadasz hebrajskie imiona Boga, objawione w Piśmie Świętym, i nauczysz się modlić nimi na co dzień. Modlitwa imionami i tytułami Boga oraz zrozumienie kontekstu, w jakim po raz pierwszy pojawiają się one w Biblii, pozwala na intymniejsze poznanie Boga, Jego absolutnej wierności i oddania.

  El Szaddaj, Elohim, Adonaj – w swoich imionach Bóg objawia swój charakter i miłość. On jest Stwórcą, Wiekuistym Bogiem, Który Mnie Widzi, Panem, Który Leczy, Skałą, Pasterzem i Ojcem, który wzywa mnie do głębszej i bardziej satysfakcjonującej relacji.

  Ann Spangler opisuje 26 głównych imion i tytułów Boga, zaczerpniętych ze Starego Testamentu. Jest to materiał do modlitwy na sześć miesięcy. Każdy tydzień oferuje głębsze doświadczenie Boga, jakie przeżywamy dzięki unikalnemu programowi modlitw i rozważań.

  Całe rozważanie jest podzielone na tygodnie (26 tygodni na 26 imion Boga) i dni.
   
  PONIEDZIAŁEK – fragment z Pisma Świętego, który objawia dane imię, krótka informacja źródłowa, wstępna analiza, by pomóc Ci zrozumieć i zastosować je w swoim życiu.

  WTOREK, ŚRODA I CZWARTEK – czytanie wersetów, które pomogą Ci się modlić konkretną modlitwą ze Słowa Bożego, zawierającego dane imię lub blisko z nim związane.

  PIĄTEK – kluczowe wersety do modlitwy, rozważań lub zapamiętania, w których imię Boga powiązane jest z Jego obietnicą w Biblii.

  KONTYNUACJA MODLITWY I UWIELBIENIA – dodatkowe fragmenty Biblii do modlitwy i rozważań w weekend.

  Ten inspirujący, biblijny program, został stworzony, by pomóc Ci w osobistej modlitwie i rozważaniach a także do pracy w małej grupie, dzięki któremu będziesz mógł powtórzyć za psalmistą: „Jedni chlubią się wozami, drudzy końmi, lecz my chlubimy się imieniem Pana, Boga naszego”.

  O autorze: ANN SPANGLER jest wielokrotnie nagradzaną pisarką, autorką bestsellerów, między innymi wspólnie napisanej z Jean Syswerda książki pt. „Women of the Bible” oraz “Men of the Bible”, której współautorem jest Robert Wogemuth. Mieszka razem ze swoimi dwiema córkami w miejscowości Grand Rapids w stanie Michigan.

  Autor: Ann Spangler
  Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  Liczba stron: 368
  Format: A5

   

  Modlitwa Imionami Boga Fragment