Cyfrowe szaleństwo - Jak media społecznościowe napędzają kryzys zdrowia psychicznego

 • 69,00 zł 63,95 zł
 • szt.
 • Dodaj recenzję:
  • Producent: CeDeWu
  • Waga: 0.6 kg
  • Dostępność: Jest
   Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze

  ?Zdrowie psychiczne stało się jednym z największych problemów naszych czasów, a dr Kardaras zwraca uwagę na apogeum, które może spowodować nieodwracalne szkody dla naszego zdrowia, jeśli nie podejmiemy szybkich działań. Rosnące ryzyko oraz mnożące się rozpraszacze, tak powszechne w naszym społeczeństwie, nigdy dotychczas nie miały takiej formy jak dziś. Bardzo dziękuję dr. Kardarasowi za te wnikliwe spostrzeżenia, które niewątpliwie doprowadzą do rzeczywistych rozwiązań, dzięki którym będziemy mogli uporać się z największym kryzysem zdrowia psychicznego naszych czasów. Lektura obowiązkowa?.

  Dr Vanila M. Singh, lekarz nauk medycznych, profesor nadzwyczajny, Stanford School of Medicine,

  była prezes Amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej

  ?Cyfrowe szaleństwo to książka, której w tej chwili potrzebujemy! Tak wielu z nas chętnie uczestniczy w tworzeniu społeczeństwa uzależnionego od urządzeń cyfrowych i mediów społecznościowych. Ci, którzy zechcą odłożyć swoje urządzenia na wystarczająco długo, aby móc przeczytać tę książkę, nie tylko nauczą się, jak zacząć odłączać się od sieci, ale dowiedzą się również, w jaki sposób możemy zacząć proces odzyskiwania naszego społecznego zdrowia psychicznego?.

  Pedro A. Noguera, Ph.D., dziekan Rossier School of Education, University of Southern California

  ?Kardaras przeprowadza czytelników przez burzliwą eksplorację społecznej choroby spowodowanej przez media społecznościowe. W tym nieustannie galopującym kryzysie kulturowym Cyfrowe szaleństwo ? podobnie jak wcześniej Dzieci ekranu - powinno być lekturą obowiązkową dla każdego, kto kiedykolwiek kliknął przycisk Lubię to?.

  Jeff Greenberger, Ph.D., Stony Brook University, profesor fi lologii klasycznej, stypendysta Fullbrighta

  ?W Cyfrowym szaleństwie Kardaras ekspercko rozkłada świat Big Tech na czynniki pierwsze, łącząc swoje doświadczenie osobiste oraz zawodowe, tworząc w ten sposób niezbędny przewodnik po relacji pomiędzy technologią a zdrowiem psychicznym. Książka ta jest poruszająca, przekonująca i przyjemna w lekturze?.

  Adam Alter, autor bestsellerów New York Timesa pt. Irresistible oraz Drunk Tank Pink,

  profesor marketingu i psychologii w NYU Stern School of Business

  ?Cyfrowe szaleństwo to książka równie fascynująca co niepokojąca, ponieważ przypomina nam, że wszechobecność mediów społecznościowych nie oznacza, że powinny one pozostać bez nadzoru kosztem naszego dobrostanu psychicznego. Wzywając jednostki oraz społeczeństwo jako całość, aby zrozumieli istotę problemu i podjęli działania mające na celu jego rozwiązanie, dr Kardaras staje na czele ruchu priorytetyzującego zdrowie publiczne podczas tej wyprawy po nieznanych wodach?.

  Patrick J. Kennedy, były kongresmen, założyciel the Kennedy Forum

  ?Cyfrowe szaleństwo elokwentnie nakreśla naszą niezauważaną sylwetkę więźnia w tej ciemnej jaskini mediów społecznościowych. Dr Kardaras opisuje wpływ technologii na zdrowie psychiczne i nasze próby prowadzenia życia towarzyskiego w nieustannie spolaryzowanym świecie cyfrowym. W tle pandemii COVID-19 ta książka nie tylko odzwierciedla nasze najgłębsze obawy dotyczące życia online, ale również wskazuje wyjście z tego kryzysu zdrowia psychicznego. Ten wybitny wkład we współczesne sprawy związane ze zdrowiem psychicznym jest lekturą

  obowiązkową?.

  Zoe Rapti, wiceminister ds. zdrowia psychicznego i uzależnień w greckim Ministerstwie Zdrowia

  Cena detaliczna: 69,00 zł
  Autor: Kardaras Nicholas
  Rok wydania: 2023
  Oprawa: miękka
  Liczba stron: 316
  Format: 16.5x23.5cm
  Numer ISBN: 9788381026420
  Kod paskowy (EAN): 9788381026420
  Waga: 400 g