Książeczka wprowadzi w elementarne zasady higieny osobistej. Dzięki tej lekturze będą one mogły lepiej poznać zagrożenia, jakie niosą zarazki i bakterie oraz lepiej zrozumieć, dlaczego podstawowe zasady higieny mogą ochronić je przed niepotrzebnymi infekcjami.
Który rodzic nie marzy o tym, aby jego dziecko wychowywało się zdrowo i szybko czyniło postępy w rozumieniu otaczającego je świata. Pragniemy, aby nasze dzieci chciały przyswoić sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi i rozumiały konsekwencje, jakie wynikają z określonych zachowań. Jednocześnie każdy rozsądny rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że takie zachowania nie spadają z nieba. Muszą one zostać wyuczone, ale przede wszystkim zrozumiane przez nasze pociechy. Temu właśnie celowi ma służyć edukacyjna seria książeczek UCZĘ SIĘ I DORASTAM.
Dzięki lekturze książeczki Te okropne bakterie dzieci będą mogły lepiej poznać zagrożenia, jakie niosą zarazki i bakterie oraz lepiej zrozumieć, dlaczego podstawowe zasady higieny mogą ochronić je przed niepotrzebnymi infekcjami. Najmłodsi czytelnicy bardzo lubią wielokrotnie wracać do lektur, które są dla nich zrozumiałe i ciekawe. Dlatego proszą rodziców o powtórne czytanie tych samych książeczek. Dzięki przemyślanej metodzie dydaktycznej, książeczki z serii UCZĘ SIĘ I DORASTAM, czytane wielokrotnie, mocno ugruntują w świadomości najmłodszych zasady, których tak bardzo chcemy ich nauczyć, szczególnie w tym okresie życia, gdy jest to najłatwiejsze. Dodatkowym atutem książki są piękne, kolorowe ilustracje.
Autor: Piotr Haraszewski
Oprawa: Twarda, szyta, lakierowana
Format: 23.0x23.0cm
Ilość stron: 48
Rok wydania: 2009
ISBN: 978-83-927983-3-0
EAN: 9788392798330
Ciężar: 0,4 kg
Cena detaliczna: 28,00 zł
Kategorie:
- Choroby zakaźne. Epidemiologia. Pasożytnicze i odzwierzęce
- Wydawnictwa popularno-naukowe dla dzieci i młodzieży
- Zdrowie. Uroda


Zarejestruj się

